שאלות תשובות

לאחר שליחת החבילה אנו נספק לכם למייל את מספר המעקב ולינק שדרכו ניתן יהיה לעקוב אחר החבילה, כמובן שתוכלו לבקש גם משירות הלקוחות שלנו לשלוח לכם את הלינק לווסאטאפ / אינסטגרם / פייסבוק. 

זמן האספקה הוא 12 – 18 ימי עסקים עד הבית לכל הארץ, הודעות עדכון ותיאום ישלחו במהלך תהליך האספקה ושליח יתקשר לתיאום זמן קצר קודם. (ישנם תקופות שזמני האספקה משתנים בשל כוח עליון (לדוגמא: קורונה), חגי מכירות כגון: בלאק פריידי, סייבר מנדיי ועוד..)

ניתן לשלם באתר בתשלום מאובטח באשראי, ביט ופייבוקס. אם ברצונכים לשלם באמצעי תשלום שאינו מופיע באתר אנא שלחו לנו הודעה וננסה למצוא פיתרון.

יותר מנשמח למצוא עבורך את הדגם המבוקש. שלחו לנו הודעה בוואטסאפ, אינסטגרם או פייסבוק ואנו נעשה את מיטב המאמצים למצוא אותה.

איזה כיף! למימוש קוד קופון באתר יש להוסיף את את המוצרים לעגלה ולעבור לקופה,
לאחר הזנת פרטי ההזמנה יש להזין בשדהקוד קופוןאת הקוד שאותו קיבלת וללחוץשלח, המחיר יתעדכן אוטומטית בהתאם לקוד. 

לצערנו לא, אנו משתדלים להעלות כמה שיותר מהר את מגוון המוצרים, במידה וראיתם דגם כלשהו שאינו מופיע באתר עדיין, שלחו לנו הודעה כי הוא אכן במלאי.

בהחלט, כל המשלוחים מגיעים עד לפתח הבית באמצעות שליח.

בוודאי שניתן, במידה והמידה אינה מתאימה או שלא אהבתם את המוצר מסיבה זו או אחרת ניתן לשלוח לנו הודעה ולאחר מכן לשלוח את החבילה חזרה אלינו. לאחר קבלת החבילה במשרדנו אנו נשלח כמובן חבילה חדשה.

כמובן שלא, ניתן לקנות באתר כאורח. אנו ממליצים להירשם כדי שתוכלו להיות הראשונים לקבל הנחות ומידע על נעליים חדשות באתר.

אנחנו קונים עודפי ייצור ישירות מהמפעלים  וקונים בעיקר deadstocks, אנחנו יכולים למכור במחירים גבוהים יותר אך אנו מעדיפים לפנות לפלח שוק גדול יותר מאשר למכור כמות מצומצמת מאוד של נעליים בשנה.